אודותינו

חברת מור (י.ז.) השקעות ואחזקות בע"מ, חברה קבלנית ויזמית בעלת סיווג בלתי מוגבל מרשם הקבלנים, עוסקת בבניית מבני מגורים ותעשייה בסטנדרט גימור גבוה. החברה הוקמה בשנת 2002 ולאורך שנות פעילותה יזמה ובנתה מבני מגורים ותעשייה רבים ברחבי הארץ. תמיד לשביעות רצון לקוחותיה.
החברה הוקמה ידי המהנדס יואב זילברשטיין, בעל ניסיון של יותר מ- 40 שנה בתכנון ובנייה. רואה החשבון ראובן מור, אף הוא בעל ניסיון של יותר מ-40 שנה (בראיית חשבון וניהול עסקים), הצטרף לזילברשטיין, ושניהם, בליווי צוות הניהול של החברה, מנווטים עד היום את פעילותה.

חברת מור (י.ז.) השקעות ואחזקות בע"מ, ג-5
רישיון לעבודה קבלנית בסיווג בלתי מוגבל פועלת במקביל כחברה יזמית, כולל פרויקטים של תמ"א 38, וכחברה קבלנית המנהלת פרויקטים עבור יזמים אחרים. "הצלחנו להתמודד עם מספר רב של פרויקטים בו זמנית, וגם עם אתגרי בניה רבים ומגוונים", מדגישים מנהלי החברה, "בזכות הניסיון רב השנים שלנו ובזכות הצוות המקצועי שלנו – המורכב מבעלי מקצוע מעולים, מנוסים וישרים, שעברו איתנו כברת דרך במגוון רחב של פרויקטים. הם התשתית המקצועית של החברה ואנו סומכים עליהם".

סיווג בלתי מוגבל
ברשות החברה רישיון מרשם הקבלנים לביצוע עבודות קבלניות בסיווג בלתי מוגבל (ג-5). כמו כן, רשאית החברה להשתתף בכל סוג של פרויקט אזרחי לעבודות קבלניות והנדסיות בתחום הבנייה. החברה רשאית להשתתף במכרזים של גופים ממשלתיים עד היקף של 10 מיליון שקל.

סטנדרטים ללא פשרות
חברת מור (י.ז.) השקעות ואחזקות בע"מ צברה מוניטין רב כחברה המקפידה על איכות, שעומדת בכל התקנים הנדרשים, שמבצעת בכל שלבי הבנייה בקרה מקצועית הדוקה על קבלני המשנה שלה. בכל הפרויקטים שהיא מבצעת מקפידה החברה על שימוש בחומרים ובטכנולוגיות חדשניות המיישמות בנייה ירוקה.

 

החזון
"הערכים שהחברה מאמינה בהם מושתתים על מקצועיות ואמינות ומהווים בסיס לפעילותה".
"החזון שלנו הוא להמשיך ולהוביל פרויקטים למגורים ומסחר, תוך דגש רב על איכות הבנייה והגימור".
"אנו עומדים כל העת בפני אתגרים חדשים ומגמות מתפתחות בתחום".
"אנו רואים לנגד עינינו בניה איכותית לדורות הבאים".

ההנהלה

ראובן מור

יו"ר ובעלים

 

תחומי התמחות:
ראיית חשבון

אבי פלוס

מנכ"ל

a@morinvest.co.il

תחומי התמחות: ניהול חברות
בתחום הבניה

יורם ארנון

מנהל פיתוח עסקי

y@morinvest.co.il

תחומי התמחות:
פיתוח עסקי וכספים

אריק מנדלבאום

מנהל תחום יזמות

arik.m@morinvest.co.il

תחומי התמחות:
שמאות וייזום